Oferta pracy: OPERATOR URZĄDZEŃ DO NAKŁADANIA POWŁOK

Stanowisko : OPERATOR URZĄDZEŃ DO NAKŁADANIA POWŁOK

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wynagrodzenie godzinowe + premia
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • ubezpieczenie grupowe
  • świadczenia socjalne

Wymagania:

  • zaangażowanie
  • wykształcenie zawodowe lub średnie mile widziane techniczne
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy i suwnicę z poziomu „0” (możliwość zrobienia kursu)

Obowiązki:

  • obsługa stanowisk i urządzeń produkcyjnych
  • Obsługa suwnicy
  • obsługa wózka widłowego

Odezwiemy się do osób które przejdą do kolejnego etapu rekrutacji. Pierwszy etap rekrutacji rozpocznie się po 31.12.2023

Osoby zainteresowane prosimy przesłanie CV na adres: proma(at)proma.com.pl

W CV prosimy o zawarcie klauzuli:

„Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez PROMA Sp. z o.o. z siedzibą ul. Lubliniecka 10, 47-120 Zawadzkie, moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu:

□ przeprowadzenia obecnej rekrutacji, udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PROMA Sp. z o.o.

□ Oświadczam, że zostałam/em poinformowany/a o tym, że: – mam prawo w dowolnym momencie do wycofania wyrażonej przeze mnie zgody poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres rodo@proma.pl – wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano przed jej wycofaniem.”

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych jest PROMA Sp. z o.o., ul. Lubliniecka 10, 47-120 Zawadzkie.